با سلام دانش آموختگان و یاران قدیمی و صمیمی البرز ،
مجتمع آموزشی البرز مفتخر است که در آستانه سی سالگی در سایه الطاف الهی و همت بلند استادان فرهیخته و مجرّب خویش ، موفق به تربیت هزاران دانش آموز کوشا و مشتاق دانشجویی و علم اندوزی شده است که از میان آنان ، صدها تن، استاد دانشگاه، پزشک، مهندس و گنجینه های دانش امروزند.
در این راستا، موسسه البرز می کوشد تا با شناسایی دانش آموختگان خود ، در داخل و خارج از کشور ضمن برگزاری برنامه ها و همایش هایی از دانشمندان برجسته و نخبگان البرز تقدیر نماید و موجب تجمیع حضوری و یا مجازی ایشان گردد. و امید است که در این راه، دانش آموختگان البرز ؛مدرسه خود را یاری دهند و با معرّفی خویش و شناساندن دوستان و همکلاسی های سابق خود در داخل و خارج کشور، در ایجاد این محفل انس ما را کمک نمایند.

  • مشخصات فردی

  • اطلاعات تحصیلی

  • اطلاعات شغلی

  • راه های ارتباطی با شما

  • سایر

logo
مجتمع آموزشی البرز   

در روزگاری که بسط پژوهش­ های علمی، هر روز افق­ ها و چشم­ اندازهای تازه ­ای را در برابر آدمی می­ گشاید، تعلیم و تهذیب نسلی سرشار از شوق فراگیری و مشتاق همگامی با امواج رشد و توسعه، از مسئولیت ­های عمده خدمتگزاران آموزش و پرورش جامعه محسوب می­شود. با درک چنین رسالتی، مؤسسه­ ی فرهنگی، آموزشی و خدماتی البرز در پرتو الطاف الهی، به پایمردی و همت همکارانی که هر یک تکیه بر گنجینه­ ی ارزشمند تجربه در عرصه­ ی تعلیم و تربیت داشتند پایه گذاری شد. این مؤسسه مدت 32 سال است که با تأسیس و تجهیز واحدهای آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی در سطحی به ارائه­ خدمات آموزشی و تربیتی پرداخته که نظر صائب و نکته ­یاب صاحبان خرد و اندیشه­ ی روشنِ فرهنگ دوستانی را که همواره بر کوشش ­های فرهنگی احاطه و اشراف آگاهانه دارند، جلب نموده است و موفق به ارائه­ ی خدمات ارزشمندی گردیده که موجبات فخر و مباهات خدمتگزاران موسسه است .

آدرس: البرز – کرج – سه راه رجایی شهر- بلوار یادگار امام – بین یاسر 5 

شماره تماس : 34215551 026            شماره تماس : 34215552 026   

شماره تماس : 34215553 026           شماره تماس : 34215554 026

© کليه حقوق محصولات و محتوای اين سایت متعلق به مجتمع آموزشی البرز پسران است و هرگونه کپی برداری غیرمجاز پیگرد قانونی دارد.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!